رد پای روغن موتور پارس xu7p تقلبی در بازار

در این راهنما تمام اطلاعات مورد نیاز برای انتخاب روغن موتور پارس xu7p را خواهید یافت.

ما تفاوت بین روغن درست و روغن بهتر را خواهیم دید . بسیاری از مردم بر این باورند که بهترین روغن نیز روغن مناسب است، اما متاسفانه اینطور نیست.

روغن موتور همیشه موضوع کلاهبرداری، جعل، کلاهبرداری، فرار مالیاتی بوده است. انگار این کافی نیست، به آسیب هایی که روغن های بی کیفیت به موتور وارد می کنند فکر کنید.

در طول سال‌ها، اطلاعات بی‌اساس و متناقضی، بسیاری از افسانه‌های نادرست و افسانه‌های شهری پیدا کرده‌ام که حتی متخصص‌ترین تعمیرکاران را گیج و منحرف می‌کند.

روغن موتور ماشین

تست موتور کراس نتایج آزمایشگاهی را تایید می کند
اثربخشی روغن در موتور موتور کراس آزمایش شد: پس از افزودن روان کننده جدید به موتور، دوچرخه روی یک مدار موتور کراس آزمایش شد.

بازخورد موتورسوار نتایج به‌دست‌آمده توسط محققان در آزمایشگاه را تأیید کرد: روان‌کننده تقویت‌شده با گرافن منجر به کاهش نویز و عملکرد بهتر می‌شود. موتورهای موتور کراس تحت فشار زیادی قرار دارند، بنابراین نیاز به تعمیر و نگهداری زیادی دارند و گاهی اوقات نیاز به تعویض روغن حتی هر سه ساعت یکبار دارند.

Ligi خاطرنشان کرد: این آزمایش واقعاً سختی برای گرافن بود، اما اثبات واضحی است که محصول ما کار می کند.

عملکرد بلند مدت روانکار جدید در سایر وسایل نقلیه مانند خودروها و خودروهای تجاری سبک نیز در حال ارزیابی است. Alex Jouvray از Aixtron Limited، شریک پروژه GrapheneCore3.

خاطرنشان کرد: «بسیار خارق‌العاده است که می‌بینیم با پشتیبانی پرچم‌دار Graphene، می‌توان مرحله توسعه را برای رسیدن به ارائه محصول جدید تسریع کرد. این هدف بسته کاری تولیدی است.

تیم Graphene-XT کار بسیار خوبی برای شناسایی شکاف بازار و توسعه یک محصول جدید برای پر کردن آن انجام داده است. GrapheneCore3 (پروژه هسته اصلی Graphene Flagship 3).

سومین پروژه بزرگ Graphene Flagship، در تلاش است تا نوآوری گرافن اروپا را تا سال 2023 از آزمایشگاه خارج کند و به کاربردهای تجاری تبدیل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.